До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого 2017 року в смт.Піщанка відбувся урочистий захід та церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим у війні в Афганістані. У заході взяли участь перший заступник голови Піщанської райдержадміністрації Д. Денисов, заступник голови Піщанської районної ради В. Міщенко, голова спілки ветеранів афганістану та учасників бойових дій О. Скічко.

За значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, патріотичного виховання молоді та з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан грамотами районної державної адміністрації і районної ради нагороджено учасників бойових дій в Афганістані: Гичку Володимира Федоровича, Колісника Олега Анатолійовича, Кучер Галину Василівну, Штанька Олександра Тарасовича, Шутака Миколу Івановича.

Зокрема, делегація району взяли участь в обласних заходах; Почесно Грамотою облдержадміністрації та обласної Ради відзначено голову села Кукули, учасника бойових дій в Афганстані - Статієнка Леоніда Васильовича