Щороку, велика кількість дітей, по всій Україні, втрачає батьківську опіку. Причинами цього можуть бути різні чинники: соціально-економічні, наявність шкідливих звичок у батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до неповнолітніх дітей, жорстоке поводження з дітьми. Дуже прикро коли при живих батьках діти стають сиротами.

«Прийміть дитину у родину» із таким гаслом пройшов захід 16 лютого 2017 р. в Піщанському районному центрі зайнятості який підготували участь працівники Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Токарчук Л.О., Мезенко К.А. та Кочерган Ю.І. - начальник служби у справах дітей Піщанської РДА для жінок, які перебувають на обліку в Піщанському РЦЗ. У заході прийняли участь Тимчак А.Г. - директор Піщанського РЦЗ, Шуригіна У.Ю. – заступник начальника відділу надання соціальних послуг РЦЗ, Шубенко Т.Т. – керівник Піщанського бюро правової допомоги.

Під час проведення заходу присутніх ознайомили з сімейними формами влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дізналися хто такі патронатні вихователі та як ними стати.

Якщо Ви добра та небайдужа людина до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування та маєте бажання долучитися до сімейних форм виховання то детальну інформацію можете отримати за адресою:

• смт. Піщанка, вул. Центральна, 36,
  • кабінет № 52 (4 поверх райдержадміністрації).
  • Тел. 2-12-80

16 лютого 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Піщанським сектором кримінально-виконавчої інспекці та Піщанським районим центром зайнятості було проведено захід із повнолітніми умовнозасудженими на тему: «Культура поведінки у громадських місцях». Захід був проведений з метою ознайомлення, вивчення ще невідомих правил, виховання необхідності культурної поведінки та дотримання правил етикету.

На заході були обговорені правила поведінки на вулиці та в громадських місцях. Так як культура поведінки в громадських місцях, дотримання всіх правил етикету спілкування свідчить про високий культурний розвиток людини, про її виховання і манерах.

Громадське місце – це те місце, де знаходиться велика кількість людей. У такому напливі народу потрібно вміти гарно поводити. Основною суттю поведінки в громадському місці є те, як повинні поводитись з іншими людьми так, як би хотіли, щоб вони поводилися з вами. Якщо сказати простіше, то просто не робіть те, що може не сподобатися вам самим.

Не можна вести себе неналежним чином, так як це приносить дискомфорт іншим людям. Потрібно вести себе легко і невимушено, щоб не обтяжувати нікого своєю присутністю.

Правил культури поведінки є багато, вони допомагають нам вести себе так, щоб нас поважали товариші, знайомі, щоб нашим ввічливості й доброті були раді батьки. Бажаю вам бути саме такими людьми.

Піщанський РЦСССДМ