Конкурс грантів для громадських організацій на розробку дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва

Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" проводить на Вінниччині конкурс грантів для громадських організацій на розробку дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва.

Регіони, які можуть брати участь у конкурсі: Вінницька, Київська, Львівська, Тернопільська та Херсонська області.

Мета конкурсу: широке залучення представників громадянського суспільства до розробки Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва за наступними темами:

1. Інформаційна підтримка розвитку МСП та покращення іміджу підприємництва.
  2. Як зробити податкову (фіскальну) службу другом бізнесу.
  3. Розвиток молодіжного підприємництва.
  4. Розвиток жіночого підприємництва.
  5. Інтернаціоналізація МСП (вихід МСП на нові ринки закордоном).
  6. Відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО.
  7. Вдосконалення інструментів конкурентної політики для захисту прав і законних інтересів суб’єктів МСП.

Учасники Конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються: неприбуткові, зокрема громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки) з вищезазначених областей.

Переможці конкурсу, відібрані конкурсною комісією, отримають грант обсягом до 100 тис. грн. (планується, що середній розмір гранту становитиме 70-80 тис. грн) на вдосконалення (доопрацювання) Дорожніх карт та їх адвокацію.

Останній термін подання заявок: 15 березня 2017 р

Всі деталі конкурсу можна знайти за посиланням: https://goo.gl/ChcH5P

Віталій Різник
Менеджер з комунікацій Інституту економічних досліджень, політичних консультацій та Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні"