Інваліди як соціально та професійно найуразливіша категорія населення потребують особливого підходу та посиленої уваги у виборі професії на ринку праці.

10 березня 2017 року в Піщанському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю, у якому взяли участь 22 безробітних.

Директор районного центру зайнятості Тимчак А.Г. розповів присутнім про стан місцевого ринку праці, тенденції його розвитку та особливості працевлаштування громадян з особливими потребами.

«Пошук роботи для цієї категорії громадян здійснюється з урахуванням наявних у них кваліфікації, знань, побажань, та враховуючи рекомендації медико-соціальної експертної комісії. Служба зайнятості підтримує їх прагнення знайти себе та сприяє активному пошуку роботи», - зазначив Анатолій Тимчак.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Уляна Шуригіна розповіла про перспективи навчання в Вінницькому реабілітаційному центрі «Поділля» та презентувала центри професійно-технічної освіти по Україні.

Тетяна Шубенко окрему увагу приділила питанню, що робити людям з обмеженими фізичними можливостями при порушенні їх прав роботодавцями та як правильно відстоювати ці права, в тому числі в судовому порядку.

З пріоритетними напрямками роботи та принципами діяльності центру ознайомила Тетяна Редько, директор Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники заходи отримали роздаткові матеріали та інформаційні буклети.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Л.Г. Потапова