16 березня 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Піщанським сектором кримінально-виконавчої інспекції було проведено захід із повнолітніми умовно засудженими на тему: «Зупинимо туберкульоз в Україні».

Захід було проведено з метою розширення і поглиблення знань про туберкульоз як небезпечну хворобу, зверненні уваги на дотримання правил, які допоможуть запобігти захворюванню на туберкульоз.

Під час обговорення питань по даній темі заходу присутні активно брали участь, розповідали про випадки із свого життя.

Під час підведення підсумків дійшли до висновку що дотримуючись необхідних запобіжних заходів, можна убезпечити себе від небезпеки зараження. Боротьба з туберкульозом буде успішною тільки тоді, коли ми всі разом будемо дотримуватися правил боротьби з підступною хворобою і вимагати виконання їх від оточуючих.

Учасники заходу отримали інформаційні буклети.

А якщо ви думаєте, що вас це не торкнеться, то ви помиляєтеся. Туберкульоз ще не переможений, він серед нас, і в кожну хвилину на Землі від нього страждають і помирають люди.

Фахівець із соціальної роботи Токарчук Л.О.