17 березня 2017 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Піщанської РДА на якому заслухано звіт фахівців із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ про проведену роботу з сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини протягом I кварталу 2017 р.

17 березня 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено тренінг з учнями Піщанської спеціалізованої загальноосвітньої школи - інтернат на тему: «Як стати щасливою людиною».

Метою тренінгу було спонукання учнів на самовиховання; сформувати негативне ставлення до примітивного розуміння щастя, заснованого на матеріальних цінностях; виховувати в учнів високі моральні якості.

З дітьми було проведено вправу «Розпізнай емоцію» та «Квітка щастя», діти з зацікавленістю виконували завдання, активно приймали участь та на відмінно впорались з ними.

Під час підведення підсумків діти дійшли висновку, що щастя — це відчуття радості, захоплення, відкриття. Воно доступне людині, яка любить життя, уміє бачити красу природи, серце якої завжди відкрито для добра, що саме життя і є щастя!!!!