03 квітня 2017 року о 10.00 год. за адресою: смт.Піщанка, вулиця Центральна, 36 у великій залі засідань (2 поверх) відбудеться публічний звіт голови Піщанської районної державної адміністрації Петра Петровича Десятника.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Піщанської районної державної адміністрації в 2016 році.

• Регламент заходу:
  • 10.00 – 10.40 – презентація публічного звіту.
  • 10.40 – 11.00 – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: начальник організаційного відділу Піщанської райдержадміністрації Вікторія Івашківська (тел. 2-14-63).

Звіт (додаток)