Відповідно до частини 3 статті 45 Закону України «Про державну службу», на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» 03 квітня 2017 року відбувся публічний звіт голови Піщанської районної державної адміністрації П. Десятника «Про підсумки діяльності Піщанської райдержадміністрації за 2016 рік» за участі керівників районних установ, організацій, органів місцевого самоврядування, членів Громадської ради при райдержадміністрації, представників районних громадських організацій.

Петро Петрович звітував про завдання, які реалізовувались протягом 2016 року та детально зупинявся на конкретних справах, що втілені в життя у галузях освіти, медицини, культури, соціального захисту населення, сільського господарства, економіки, промисловості, тощо.

Підсумовуючи публічний звіт, Петро Петрович зазначив, що робота районної державної адміністрації проводиться відкрито та гласно. З метою найбільш повного, якісного інформування населення про свою діяльність, районною державною адміністрацією здійснюється висвітлення основних подій та заходів, які проводяться в районі, на районній сторінці офіційного веб-сайту Вінницької обласної державної адміністрації, офіційному веб-сайті Піщанської районної державної адміністрації та на сторінках районної газети «Піщанські вісті». Інформаційна політика районної державної адміністрації направлена на задоволення потреб жителів району, на висвітлення інформації про діяльність органів державної влади, якнайширшого висвітлення заходів, що проводяться структурними підрозділами районної державної адміністрації та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади.