В Піщанському районному будинку культури відбувся урочистий захід «Проводжала мати сина у солдати». Юнаків вітали представники районної влади, військового комісаріату, а також рідні та близькі.

Голова райдержадміністрації Петро Десятник зазначив, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. Побажав призовникам міцного здоров'я, успіхів у майбутній службі, добросовісно виконувати свій священний обов'язок.

Військовий комісар Піщанського військового комісаріату С. Бардіян сказав, що сьогодні молодих юнаків відправляємо проходити службу в армії, адже це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість. Побажав, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

Призовники району перед Державним Прапором України склали урочисту присягу.

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопцям вручено пам’ятні подарунки - обереги. Солісти районного будинку культури подарували свої музичні вітання.