4 квітня 2017 року працівниками Піщанського районного центру СССДМ спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації проведено зустріч з опікунами/піклувальниками Піщанського району.

В заході взяли участь заступник голови РДА Ковтюк. М.О., спеціаліст з профорієнтації Піщанського районного центру зайнятості Шуригіна У.Ю., головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Андронатій Д.А., начальник бюро правової допомоги в Піщанському р-н – Шубенко Т.П.

Темою зустрічі було: «Відповідальне батьківство» - висвітлення прав та обов’язків опікунів. Учасники зустрічі взяли участь в обговоренні даного питання, переглянули відеоматеріали про помилки в вихованні дітей, про обов’язки опікунів/піклувальників, відповідальність за виховання та догляд за дітьми, а також ознайомилися з інформацією про державну підтримку опікунів та піклувальників.

Особливу увагу приділено темі «Кіберзлочинніст», тобто участь дітей в інтернет-іграх.

Опікунами/піклувальниками, з зацікавленістю і відповідальністю, були опрацьовані анкети – тестові завдання «Які ви батьки». Усім присутнім роздано буклети, які підготовлені Піщанським РЦ СССДМ: «Права та обов’язки опікунів», «Відповідальне батьківство», «Як стати гарними батьками»; Районним центром зайнятості: «Підприємство за сприяння служби зайнятості», «Послуги, які надає служба зайнятості»; Бюро правової допомоги: «Юридичний довідник-провідник».

Директор РЦ СССДМ Редько Т.А.