В умовах світового зростання дефіциту і відповідного збільшення вартості енергоресурсів одним із актуальних і перспективних напрямків енергозбереження є використання нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії та перехід на більш економні . Перед відділом освіти виникла необхідність реконструкції системи опалення з облаштуванням котельні та заміни котлів на енергозберігаючі.

У 2016 році оплачено виготовлення ПКД на технічне переоснащення з заміною котлів на сучасні енергоефективні котельні Піщанської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія». Для реалізації проекту необхідні кошти в сумі 2 274,1 тис. грн. У зв'язку з недостатністю коштів у місцевому бюджеті вирішено взяти участь у грантових проектах Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

За результатами попереднього конкурсного відбору регіональної комісії інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, в березні даний проект пройшов попередній конкурсний відбір. Технічне переноснащення котельні із заміною котлів на сучасні енергоефективні передбачає співфінансування даного проекту, за попередніми даними:

• ДФРР – 1800,0 тис. грн.
  • місцевий бюджет 180,0 тис. грн.
  • організація-партнер 294,1 тис. грн.

Реалізація проекту передбачається влітку поточного року.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА