У Вербну Неділю, в Піщанці по вулиці Центральній, відбувся традиційний Великодній ярмарок. Тут жителі та гості району мали змогу придбати все необхідне для пасхального кошика.

Широкий асортимент на ярмарку презентували близько 50 суб’єктів господарювання. М’ясні та ковбасні вироби, свіжу рибу, яйця, олію молокопродукти, хлібобулочні і макаронні вироби, мед,овочі і фрукти,квіти та плодові дерева, а також товари сувенірної тематики представленні на різний смак та гаманець.

Цей ярмарок тематичний, передвеликодній, тому основний акцент зроблено на широкому асортименті тієї продукції, яка найбільше популярна на свята, а саме це стосується м’ясної продукції та готових м’ясних виробів. У ярмарку взяли участь сільськогосподарські товаровиробники, підприємства торгівлі, місцеві підприємці та підприємці з інших районів області, які представили свою продукцію. Стосовно цін, то ми бачили, що фермерські господарства знизили ціни на свою продукцію.

З нагоди свята Вербної Неділі торгували і вербовою продукцією. Вихованці районного Будинку школярів та юнацтва представили тематичну виставку – продаж «За тиждень Великдень». Великодні писанки були представлені в техніці бісероплетіння та петриківського розпису, які діти залюбки підготували до ярмарку. Також пропонували смачні сувеніри - «Великоднє печиво» і прикраси до пасхального кошика.

Щиро дякуємо сільськогосподарським товариствам, фермерським господарствам, приватним підприємствам, особистим селянським господарствам, всім учасникам ярмарку за співпрацю. Радісних Вам Великодніх свят, щоб Ваші серця і оселі наповнювалися Божою любов’ю, миром і злагодою!

Аязбекова Н.П. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА