11 квітня 2017 року в приміщенні Крижопільського районного Будинку культури Крижопільським РЦСССДМ спільно з Піщанським РЦСССДМ проведено зустріч з прийомними батьками та батьками – вихователями на тему: «Проблеми в школі (конфлікти з вчителями) і міжособистісне спілкування».

Участь у тренінговому заняті взяли прийомні батьки, класні керівники дітей, фахівці із соціальної роботи, які супроводжують дані ПС/ДБСТ Крижопільського і Піщанського районів.

Головною метою цієї зустрічі було: надати інформацію про суть конфліктів і причини їх виникнення; допомогти присутнім виробити правильну поведінку для запобігання конфлікту та виходу з нього.

По закінченню тренінгу, за результатами роботи, учасники зустрічі активно виконали тести «Стиль взаємодії педагогів в конфлікті з учнями за стратегіями К. Томаса». Всім присутнім роздали пам’ятки – рекомендації щодо прийомів ефективного спілкування.

Директор Центру Тетяна РЕДЬКО