Продовжено прийом проектів, які можуть брати участь у чотирнадцятому обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад за напрямом «Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

• Проектні роботи можуть подавати громади, які до 28.02.2017 року подали до Дирекції конкурсу 1 проект або взагалі не приймали участь в конкурсі.
  • Для участі у конкурсі приймаються проекти, які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
  • Обовязковою залишається онлайн-реєстрація заявки Проекту. Вона проводиться до 30 квітня 2017 року згідно з формою, розміщеною на офіційному веб-сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА (http://dmsrr.gov.ua).
  • В електронному та друкованому вигляді Проекти потрібно подати до 16 години 15 травня 2017 року за адресою: 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, каб. 825.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдераждміністрації