24 квітня 2017 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід з молоддю, яка перебуває на обліку в Піщанському районному центрі зайнятості на тему: «Ми за здоровий спосіб життя».

Захід було проведено з метою узагальнення знань про здоров‘я, формування бажання вести здоровий спосіб життя, поглиблення знань про шкідливі звички та їх вплив на здоров‘я, виховання почуття відповідальності за збереження свого здоров‘я.

На заході були детально розглянуті фактори, які руйнують здоров’я, вплив шкідливих звичок на організм.

Особливу увагу було приділено обговоренню базових компонентів в основі яких і будується ведення здорового життя. До них належать:

1. Раціональне харчування.
  2. Фізична активність.
  3. Загальна гігієна організму.
  4. Загартовування.
  5. Відмова шкідливих звичок.

Працівниками центру до даної теми були підготовлені відеоматеріали.

Під час обговорення питань по даній темі заходу, присутні дійшли висновку, що ведення здорового способу життя позитивно впливає на організм. Адже здоров’я - це сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що є основою її довголіття.

Отже, розглянувши основні критерії здорового способу життя, ми з'ясували, що здоровий спосіб життя - це сукупність профілактичних заходів, спрямованих на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму і поліпшення загального самопочуття людини. І що здоровий спосіб життя не передбачає якусь спеціальну фізичну підготовку, його принципи розраховані на використання їх звичайною людиною з метою підтримки працездатності та нормалізації життєдіяльності організму.