Дорогі земляки! Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні 31-ша річниця аварії на Чорнобильській АЕС, яка визнана наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства.

Чорнобиль відомий сьогодні кожному – не ім’ям своїм, а бідою. Він продемонстрував могутність і безсилля людини.

Відзначення річниці Чорнобильської трагедії – це не свято, 26 квітня це день, коли кожна людина задумується над своїм життям, над змістом свого життя. Як зберегти його для себе і для майбутніх поколінь.

31 рік життя, 31 рік подолання, 31 рік набуття досвіду… Чорнобиль...

Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Цей день ні для кого не минув безслiдно. Вiн розплодив по свiту багато трагедiй.

Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Ми схиляємо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Усі вони молоді, вродливі, мужні.

Завдяки подвигу ліквідаторів, ціною їхнього життя і здоров’я вдалося врятувати Україну, Європу і світ від ще більш згубних наслідків цієї катастрофи

На захист людства стали і наші земляки. На жаль, не всі ліквідатори дожили до сьогодні, далися взнаки опромінення, хвороби.

Вічна пам’ять їм, низький уклін усім покійним від усього людства.

Урятований світ — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Своїм відлунням Чорнобильська катастрофа спонукає до пильності. Вона знову і знову примушує замислитися над тим, що науково-технічний прогрес не тільки дає сучасній людині засоби, щоб досягти намічених цілей, а й вимагає турбуватися про безпеку. Чорнобиль кличе людство до консолідації заради власного порятунку.

Давайте берегти оточуючий світ! Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.

Пам'ятаймо і робімо усе, щоб ніколи не повторилася страшна біда.

У час, коли намагаються знищити одвічні людські цінності, зламати духовний хребет народу, ми маємо зберегти гідність і свободу.

Тут гріє гартована в атомному вогні Україна – Україна майбутнього.

Тож побажаємо такого бажаного миру, щасливої днини нашій Україні, ліквідаторам - здоров’я, гідного соціального захисту.

Голова районної державної адміністрації Петро Десятник