Чорнобиль... Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Тієї весняної ночі почалася Чорнобильська ера. Страшна стихія розверзала пащу атомної електростанції, і величезні невидимі хмари радіації попливли над землею…

26 квітня 2017 року вшанували загиблих на атомній електростанції хвилиною мовчання, поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Чорнобиля.

У заході взяли участь керівники району, представники відповідних служб. До присутніх учасників АЕС звернулися голова районної державної адміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Мазур, голова селища Піщанка Петро Гройсман.

На честь 31-ї річниці з дня аварії ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС вручено подяки райдержадміністрації, районної ради та пам’ятні подарунки.

25 квітня 2017 року учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Валентина Кирилюк взяла участь в обласному заході, де була нагороджена Грамотою Верховної Ради України.