На базі Піщанського Центру надання адміністративних послуг запроваджується робота мобільного сервісного центру МВС.

З метою організації надання послуг громадянам, які проживають на території Піщанського району на базі Піщанського Центру надання адміністративних послуг запроваджується робота мобільного сервісного центру МВС, де планується надавати наступні адміністративні послуги громадянам та суб’єктам господарювання району:

• реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія; - видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимостей (видача довідок по запитах).

Режим роботи виїзного мобільного сервісного центру середа, четвер, п’ятниця. Виїзд мобільного сервісного центру здійснюватиметься відповідно до кількості поданих заяв для отримання адміністративних послуг.

Збір заявок від громадян і суб’єктів господарювання щодо потреби їх у таких послугах здійснюється за адресою:

• смт. Піщанка, вул. Центральна, 47.
  • тел: 0 (4349) 2-19-20 (Центр надання адміністративних послуг).