У здоровій країні ті, хто може допомогти, повинні вкладати частинку себе в тих, хто цього потребує. Останнім часом проблеми інвалідів в нашій державі почали помічати і визнавати. Це невелика, але перемога- перемога над байдужістю. Саме тому 26 квітня 2017 року на базі спорткомплексу «Колос» за ініціативи та сприяння Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області відбулись обласні відбірні змагання п’ятої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Проведення спартакіади серед інвалідів праці - це нові перемоги у здоров'ї та адаптації до суспільства. Загалом участь у спартакіаді взяли понад 90 потерпілих на виробництві, які мають на меті подолання особистих фізичних меж. Вони змагались з таких видів спорту : шахи, настільний теніс, дартс , бомбаскет , армспорт та гирьовий спорт. Змагання розпочались з урочистого параду учасників під виконання Державного гімну. З гарними побажаннями до учасників змагань звернулись начальник управління виконавчої дирекції Фонду Михайло Олійник , від Вінницької обладміністрації учасників спартакіади привітав Чернявський Сергій Володимирович начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, та інші.

Крижопільське відділення Фонду представляли три учасника, жителі Піщанського району: Саїнчук Микола Степанович (с. Ставки), Перепелиця Микола Миколайович (смт Піщанка), Локотей Михайло Васильович (с. Ставки), які посіли призові місця в змаганнях: гирьовий спорт вагова категорія 70-90 кг - Саїнчук Микола Степанович 1 місце, Перепелиця Микола Миколайович- шахи 1 місце, локотей Михайло Васильович –дартс 7 місце. В загальному командному заліку Відділення у Крижопільському районі посіло 8 місце.

З 6 по 10 червня 2017 року року на базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»”, що в місті Одеса , будуть проходити п’яті Всеукраїнські фінальні змагання еред інвалідів праці "Сила духу" 10 потерпілих на виробництві представлялять в в м .Одеса Вінницьку область, від Крижопільського відділення Фонду участь у Всеукраїнських змаганнях в м.Одеса візьмуть два учасника Саїнчук М.С. та Перепелиця М.М.

У кожному старті проявляється азарт, оптимізм і воля до перемоги. Хоча сама участь у змаганнях - це вже і є перемога. Сьогодні ці особливі люди доводять, що вони теж можуть працювати, творити і навіть займатись спортом.

Працівники відділення виконавчої дирекції Фонду докладають максимум зусиль для того, щоб інваліди та постраждалі на виробництві не втратили віру в те, що Фонд не покине їх в скрутному становищі.

Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Крижопільському районі Котюжанська Л.О.