4 травня у Піщанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча нарада з працівниками Піщанського бюро правової допомоги за підсумками спільної діяльності та визначення завдань на другий квартал 2017 року.

У ході заходу сторонами проведені попередні підсумки роботи за 2016 рік та 1-2 квартали 2017 року.

На нараді розглянули основні питання надання кваліфікованої допомоги та соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, роботи з сім’ями, де вчиняється насильство; роботи з особами з функціональними обмеженнями, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами, які повернулись з місць позбавлення волі та засудженими без позбавлення волі.

Підвівши підсумки, учасники наради окреслили нові підходи до надання безоплатної правової допомоги та забезпечення прав малозахищених верств Піщанського району та перспективи подальшої співпраці.

Директор центру Тетяна РЕДЬКО