В районному центрі смт Піщанка на Меморіалі Слави учнівські колективи загальноосвітніх закладів гімназії та ліцею смт Піщанка, представники районних організацій, ветерани війни, громадськість у День пам’яті та примирення долучилися до Всеукраїнської акції “Перша хвилина миру”.

До присутніх з вітальною промовою звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, заступник голови районної ради В. Міщенко голова селища Піщанка П. Гройсман.

Щира вдячність та пошанування мужності прозвучала упродовж заходу ветеранам війни, внесок яких у перемогу над нацизмом важко переоцінити.

На завершення заходу учасники зібрання поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку воїнам- інтернаціоналістам.