Кожного року травень нам приносить не тільки розмаїття кольорів, але свято багатьох поколінь – День Перемоги. 9 травня 2017 року в смт Піщанка відбулася урочиста хода та святковий мітинг, приурочені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході взяли участь керівники району та селища, представники районних служб, організацій, ветерани війни, учасники АТО, громадськість.

З цим знаменним днем всіх присутніх привітали голова райдержадміністрації П. Десятник, голова районної ради Д. Чвалюк, голова селища Піщанка П. Гройсман, голова районної організації ветеранів війни А. Колісник. Вони подякували ветеранам за мужність, патріотизм та віру, завдяки яким була здобута ця велика перемога.

По закінченню урочистого мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, а також урочистим покладанням квітів.