Сьогодні 11 травня на площі біля адмінбудинку райдержадміністрації відбулося підняття Державного прапору України і прапору Європейського Союзу з нагоди Дня Європи за участю керівників району, сільських, селищних голів, учасників АТО, волонтерів, громадськості.

Право підняття прапорів надали учням навчально – виховних закладів гімназії і ліцею смт Піщанки.

Зі святом від імені райдержадміністрації і районної ради вітав перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов.

Також в заході взяв участь і привітав жителів нашого району народний депутат України Македон Юрій Миколайович.

З нагоди відзначення Дня Європи в загальноосвітніх закладах району з 11 по 19 травня проходитимуть літературні години «Україна - Европейський Союз-перспективи поглиблення партнерства», виховні години «Культура Європи-духовне надбання людства», книжкові виставки-презентації «Відкриваємо Європу для себе», тематичні уроки «Етапи утворення і розвитку Європейського Союзу».