Під час роботи у своєму виборчому окрузі Юрій Миколайович разом з своїм помічником-консультантом зустрілися з головою райдержадміністрації Петром Десятником, головою районної ради Дмитром Чвалюком, головами сільських, селищних рад, колективами закладів охорони здоров’я.

Під час зустрічі обговорено стан справ на території Піщанського району в умовах сьогодення.

Очільниками громад сіл порушено ряд питань, що стосуються надання підтримки у реалізації проектів розвитку територіальних громад району, зокрема на будівельні та ремонтні роботи на об'єктах соціальної сфери, освітлення вулиць, водопостачання, ремонт доріг, поновлення матеріально-технічної бази в ЗОШ та ДНЗ, тощо.

Підводячи підсумки зустрічі народний депутат позитивно оцінив співпрацю та активність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що безперечно сприяє соціально-економічному розвитку району, з своєї ж сторони пообіцяв детально опрацювати кожне порушене питання та можливості їх реалізації.