Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

17 травня 2017р перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов провів засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації П. Десятник, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, охорони здоров’я, Пенсійного фонду, правоохоронних органів та соціальні партнери.

В ході засідання Дмитро Дмитрович окреслив основні завдання, що стоять перед владою та наголосив на безумовному виконанні рішень Уряду з підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.