21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.

Шановні земляки!

День пам’яті жертв політичних репресій - день глибокої скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Цей день започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти і здобути омріяну поколіннями незалежність. І сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій демократичний вибір.

Час дедалі більше віддаляє нас від тих страшних подій. Але пам’ять жива. Пам’ять священна. І в цей скорботний травневий день схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму.

Нехай пам’ять про них єднає нас, живих.

Голова районної державної адміністрації П. Десятник
Голова районної ради Д. Чвалюк