Шановні працівники банківських установ Піщанського району!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем банківських працівників України! (20.05)

Високий професіоналізм, працездатність та компетентність працівників банківської сфери є запорукою динамічного розвитку та фінансового благополуччя країни. Завдяки вашій цілеспрямованій та сумлінній праці діяльність банків поступово поліпшується, відновлюється довіра до них.

На сьогодні банківська система – одна з найсучасніших складових фінансового ринку, яка окреслює основні напрями його розвитку, сприяє економічному зростанню та забезпеченню фінансової спроможності України. Кожний працівник докладає максимум зусиль і здібностей для досягнення загального позитивного результату, завдяки чому ми долаємо виклики часу та з оптимізмом дивимося в майбутнє.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди, успішних трудових буднів і нових вагомих здобутків на благо незалежної України!

Голова районної державної адміністрації П. Десятник
Голова районної ради Д. Чвалюк