Здавна відомо, що родина — то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків. І кожна сім’я докладає максимум зусиль, аби не всохло родове дерево, бо «Без роду нема народу».

На жаль, в даний час в сім’ях виникає багато проблем різного характеру: стосунки між дорослими членами сім’ї, планування сімейного бюджету, питання виховання і догляду за дітьми, безробіття тощо.

Деякі сім’ї вирішують проблеми самостійно, інші звертаються за допомогою до відповідних органів влади. Головне завдання держави – збереження цілісності сім’ї, контроль за виконанням батьками батьківських обов’язків відносно своїх дітей, забезпечення необхідних умов для проживання та виховання дітей, оскільки значення сім’ї неоціненне. Від стану охорони родинного вогнища, материнства, дитинства, батьківства вирішальною мірою залежить не тільки особисте благополуччя окремої людини, а й життєва міць народу, України.

В Україні державна підтримка та соціальний захист сімей, зокрема, багатодітних, неповних сімей, є пріоритетними напрямками державної політики.

19 травня 2017 р. працівниками Піщанського РЦСССДМ було проведено захід до Всесвітнього дня сім'ї – « Ми щаслива сім'я». На захід було запрошено матерів із багатодітних сімей, які потрапили в складні життєві обставини та перебувають на обліку в Піщанському РЦСССДМ. Захід відбувся за участю заступника начальника Піщанського УПСЗН; начальника Піщанського бюро правової безоплатної допомоги; головного спеціаліста сектору сім'ї та молоді; провідного спеціаліста ССД та старшого інспектора Піщанського РС КВІ.

Під час проведення заходу працівники РЦСССДМ надали поради щодо збереження міцної та щасливої родини, переглянули відеоматеріали, вручили подарунки за рахунок районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді.

Присутні учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Волонтерська та благодійна діяльність не можуть залишатися не поміченими. Також в заході взяли участь матері, які є волонтерами Піщанського РЦСССДМ і завжди готові прийти на допомогу. Дякуємо за Вашу гуманість, гідність, доброзичливість і відповідальність.

Під час проведення заходу дійшли висновку, що «Три біди є у людини - смерть, старість і погані діти», - як говорить українська мудрість. Старість неминуча, смерть невблаганна – перед нею не можна зачинити двері свого дому, а від поганих дітей можна дім зберегти, як від вогню. І це залежить не тільки від батьків, а й від самих дітей. Тож завжди потрібно намагатися виховувати своїх дітей слухняними та вихованими.

Піщанський РЦСССДМ