4-5 червня 2017 року, Палац Потоцьких, м. Тульчин Вінницької області. Початок денних вистав – о 18:00. Початок вечірніх вистав – о 21:00. Вхід вільний.

Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN відбувається за підтримки народного депутата України Миколи Кучера, голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія та Міністерства культури України.

Меценат фестивалю – Юрій Косюк.

Генеральний партнер фестивалю – «МИРОНІВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ».

Партнери фестивалю: Італійський культурний інститут, Тульчинська районна державна адміністрація, Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва.

Співорганізатори – Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля, Подільський туристичний центр, компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Генеральний інформаційний партнер – RIA.

Медіа-партнери: ТРК «ВІНТЕРА», телеканал «Еверест», телеканал «ВІТА», телеканал «Вінниччина», радіо «Місто над Бугом», радіо «Ера FM», газета «33 канал», газета «Місто», «Газета по-українськи», журнал «Свадьба года», журнал «Країна», 20minut.ua, myvin.com.ua, vezha.vn.ua, vinnitsaok.com.ua, vindaily.info, vlasno.info, vinnitsa.info, vip.vn.ua, likebb.com, moemisto.ua

Ще->