На Вінниччині триває благодійна акція «Подорож у дитячий світ», яка проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія за участі бізнесмена й мецената Сергія Капусти. 1 червня, розважальний центр «Ігроманія» приймав дітей з Піщанського району.

Педагоги, які супроводжують дітей, висловили щиру вдячність організаторам «Подорожі у дитячий світ» за надану можливість для дітей насолодитись світом дитячих ігор та розваг.

Школярі із Піщанського району грали у боулінг, кататись на каруселях та роликових ковзанах, залюбки стрибали на батуті, змагались у настільних іграх і мірялись силою на «силомірі» .

Малеча швидко освоїла іграшкові літаки, машинки, мотоцикли та карети, каруселі і «басейн» із кольоровими кульками. І старшим і найменшим дітям цікаво було влаштувати імпровізовані командні бої із гармат м’якими резиновими ядрами.

Після розваг, гості «Ігроманії» з Піщанського району ласували гарячою піцою, узваром та смаженою картоплею. «Подорож у дитячий світ» завершилась відвіданням Подільського зоопарку.