Про проведення в районі Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, аналіз невиробничого травматизму за 5 місяців проточного року, його наслідки та профілактичні заходи розглядалось 31 травня 2017 року на черговому засіданні районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови координаційної ради Д. Денисова.

Заслухано доповідь представника фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Крижопільському районі.

Підводячи підсумки, перший заступник голови райдержадміністрації, голова координаційної ради Д. Денисов наголосив на необхідності посилення роз’яснювальної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки. Забезпечення належного рівня роботи з питань охорони праці на підприємствах та в організаціях має стати справою честі для роботодавців, адже безпечні умови праці – це життя та здоров’я працівників.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.