Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни.

1 червня 2017 року учнівський та педагогічний колективи Піщанської спецшколи-інтернат (директор Ацеховська О.В.) гостинно відкрили двері учням загальноосвітніх закладів району для участі в районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «Дитинства світ».

Привітати дітей із цим чудовим святом на захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, заступник голови районної ради В. Міщенко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В. Мазур. «Незважаючи на складну ситуацію в державі, діти мають отримати своє свято, тому що кожен із вас — неповторна особистість, цілий Всесвіт, і він унікальний, тому що ніколи і ніде не може повторитися. Ви заслуговуєте на повноцінний захист зі сторони держави, адже незабаром вам відповідати за життя нашої країни. Адже недарма говориться, що держава будується не в майбутньому, вона будується сьогодні. Ви своїми знаннями, своєю працею маєте доводити свою любов до держави. Хочеться вірити, шо ви зробите це гідно, щоб кожен міг би сказати: «Я — громадянин України», зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов.

Команди дітлахів мали можливість погратись, потанцювати і виконати завдання гри-квесту «Ключ». А ціль гри полягала в тому, щоб із пазлів скласти ключ. Для цього потрібно було пройти дев’ять етапів: «Екомалюнок», «Павутина», «Кінофест», «Дешифратор», «Джекпот», «Вищий пілотаж», «Танцюють всі», «Стартап» і дійти до «КЛЮЧА». На кожному етапі діти виконували певне завдання і отримували за це один із 9-ти пазлів. Коли команди впорались із всіма завданнями їх чекав сюрприз на останньому етапі під назвою «КЛЮЧ». Всі учасники отримали гостинці, сувеніри і масу задоволення від участі у цьому фантастичному дійстві. Свято не закінчилось, воно поклало початок веселому розмаїттю дитячих пригод під час літніх канікул!

Святкову розважальну програму підготували сектор сім’ї, молоді та сорту райдержадміністрації (головний спеціаліст Андронатій Д.А.), відділ освіти райдержадміністрації (начальник Ясько Л.В.), служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник Кочерган Ю.І.), будинок школярів та юнацтва (директор сеник К.М.), відділ культури райдержадміністрації (начальник Дреліховська С.О.), Піщанський РЦ СССДМ (директор Редько Т.А.).