Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 28 квітня 2017 року №303 «Про Порядок часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів», в області запроваджено механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проектів.

Звертаємо увагу підприємців району на можливість подачі документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва. Кінцевий термін подачі документів 20 червня 2017 року.

Детальнішу інформацію та умови участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва надасть відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (тел. 2-12-85).

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації