На Вінниччині 63 територіальні громади – переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад поліпшать стан довкілля своїх населених пунктів за рахунок фінансування з обласного бюджету. Між ними розподілили 7,5 млн. грн. Проекти передбачають реалізацію заходів у територіальних громадах області щодо вдосконалення систем збору твердих побутових відходів, реконструкції каналізаційних мереж, очищення озер та річок, озеленення територій.

Таке рішення ухвалила Конкурсна рада 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Серед них і 4 проекти з Піщанського району:

1. Відновлення гідрологічного режиму та очищення басейну р. Хруставка на території смт.Піщанка

2. «Збережемо джерела для нащадків» (Збереження природних водних ресурсів селища, упорядкування джерел та прилеглих територій смт. Піщанка).

3. Крок за кроком до чистого довкілля.(с. Яворівка)

4. Чисте довкілля - здорова нація.( с. Грабарівка) Вітаємо переможців конкурсу ! Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА