В рамках комплексного моніторингу роботи у сфері соціальної та молодіжної політики Піщанського району представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (директор Заболотна Н.М.) надали практичну та методичну допомогу спеціалістам районних служб з питань соціального захисту населення, організації соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Директор департаменту особисто відвідала відділення територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, спілкувалася з підопічними закладу, а також надала рекомендації керівництву щодо покращення умов перебування людей похилого віку та осіб з інвалідністю у даному закладі, підвищення рівня якості надання соціальних послуг даній категорії людей.