Минулого тижня начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, начальник ІІ ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Дмитро Харченко відвідали Державну пожежно - рятувальну частину Піщанського району. Очільник відомства упевнився у високому рівні підготовки та належному стані утримання транспортних засобів, що застосовуються для проведення аварійно - рятувальних робіт у районі.

Під час зустрічі з головою райдержадміністрації П. Десятником обговорено питання співпраці органів місцевої влади з підрозділом державної служби надзвичайних ситуацій; утворення у ДПРЧ 27 смт Піщанка газо–димозахисної служби; створення підрозділу місцевої пожежної охорони в Студенянській об’єднаній територіальній громаді.