Шановні державні службовці!

Вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби! (23.06) Діяльність працівників державної служби, як посередників між владою та народом, має винятково важливе значення в розбудові державності. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Тому від якості вашої роботи значною мірою залежить майбутнє нашої країни. Адже ваша наполеглива праця, професіоналізм та практичний досвід здатні зміцнити нашу державу та створити усі умови для побудови відкритого громадянського суспільства.

В цей день хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, успіхів та невичерпної енергії для реалізації усіх ваших задумів та планів. Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Голова райдержадміністрації П. Десятник