Дорогі юнаки і дівчата! Шановні жителі Піщанського району!

Прийміть щирі вітання з Днем молоді! (25.06)

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуку, ухвалює свої перші власні рішення, які потім можуть вплинути на все життя.

Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Відзначення цього свята – прекрасна нагода для того, щоб оцінити пройдений шлях та зазирнути в майбутнє. Багато досягнуто в Україні за роки незалежності та ще більше необхідно зробити у процесі розбудови економічно розвиненої, сильної європейської держави, яка посяде гідне місце у світовому співтоваристві.

Вже сьогодні ми по праву пишаємося вами як майбутніми науковцями, чудовими фахівцями, прекрасними організаторами, талановитими митцями та завойовниками спортивних висот. Але, навіть якщо ви просто працелюбні, уважні до навколишнього світу і людей, поважаєте історію своєї країни та продовжуєте традиції народу, старше покоління може бути спокійне за нашу державу.

Бажаю, щоб ви ніколи не зупинялися на досягнутому, максимально реалізовували свій творчий потенціал.

Хай завжди у вашому житті панують злагода та взаєморозуміння, достаток і родинний затишок. Міцного вам здоров’я, щастя, любові, втілення всіх мрій та сподівань!

Голова райдержадміністрації П. Десятник