Визначено проекти - переможці 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році!

Згідно розпорядження голови Вінницької обласної ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 15 червня 2017 року відбулося засідання Конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На розгляд членів комісії представлено 547 проектів, що були допущені до конкурсу та отримали у підсумку понад 60 балів.

Рішенням конкурсної ради (Протокол від 15.06.2017 №6) визнано переможців конкурсу.

Серед переможців 5 проектів від Піщанського району:

1. Сільський будинок культури - оберіг культури на селі, с. Городище;
  2. Сільський будинок культури - Центр місцевої активності с.Трибусівка
  3. «Від благоустрою шкільної їдальні (кухні) до збереження здоров’я дітей» смт. Рудниця
  4. «Про дітей зумієш дбати – вдячність завжди будеш мати» с.Студена
  5. Впровадження енергозберігаючих технологій в ЗОШ I-II ст.. с.Рудницьке

На реалізацію проектів з обласного бюджету буде залучено 401,2 тис.грн. Фінансування проектів буде здійснюватися у два етапи.

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА