На сьогоднішній день в нашому суспільстві стоїть гостро проблема щодо правової грамотності громадян. Дані соціальних досліджень показують, що лише біля 25% активних підприємців нашої країни хоча б один раз у житті звертались до юристів. Це говорить про наявність серйозних проблем в сфері правової грамотності та про правовий нігілізм громадян України.

В зв’язку з цим Європейська юридична служба України організовує проект

«Всеукраїнський правовий диктант». «Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права.

Мета правового диктанту виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності українців, дати можливість кожному, хто бажає, дізнатися свій рівень правової грамотності. По підсумкам проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади. Що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

«Всеукраїнський правовий диктант» планується до проведення в період з 25 по 30 вересня 2017 року.