В дитячому санаторії «Подільський Артек» відбувся щорічний обласний молодіжний табір-форум, який в цьому році мав назву «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій!». Цьогоріч до участі у форумі долучились близько 170 учасників з числа активної та обдарованої молоді Вінницької області. Від Піщанського району в Форумі взяли участь координатор інформаційно – профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" – Анастасія Шпатар (смт Піщанка), кореспондент інформаційно – молодіжного порталу Дмитро Бевз (с. Кукули).

Форум проводився за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (директор Наталя Заболотна) з нагоди Дня молоді та з метою заохочення молоді до активної участі у громадському житті.

В цілому, захід проводився у вигляді політичної гри. Окрім тренінгової роботи в партіях, учасники були задіяні в спортивних змаганнях та культурно-розважальних заходах.

Результатом роботи партій було створення програми дій та її презентація під час зустрічі з Валерієм Коровієм. Політичні програми було оцінено всіма учасниками табір-форуму шляхом рейтингового голосування за них. Відповідно до підсумків голосування всі партії отримали сертифікати на суми від 10 до 30 тис. грн. на реалізацію заходів в рамках своєї програми.