З 22 по 27 серпня поточного року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок. Сьогодні – це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами універсальний виставково-ярмарковий захід, що вдало поєднує столітню історію ярмаркового руху із сучасним бізнес-обличчям нашої держави. Площа ярмарку – 16 га, півтори тисячі учасників, понад півмільйона відвідувачів, тисячі учасників мистецьких колективів, сотні журналістів, десятки іноземних делегацій.

Національний Сорочинський ярмарок – це один із народних символів України, найяскравіша візитівка її досягнень, де кожна область нашої держави може презентувати свої здобутки в усіх галузях промисловості, підприємництві, народному мистецтві та культурі.

Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, але і корисною та економічно вигідною, а область матиме слушну нагоду представити свої досягнення на наймаштабнішому заході України.

За додатковою інформацією щодо участі у ярмарку звертатись за тел./факс: (0532)69-70-20; (0532)69-70-21; e-mail: sorochinskiy@yarmarok. in.ua; www.yarmarok.in.ua.