Міністерство внутрішніх справ України започаткувало надання послуг населенню, громадянам та суб’єктам господарювання так, щоб наблизити послуги до людей.

Тож 5 липня в Піщанському районі вперше запрацював мобільний Регіональний сервісний центр МВС України у Вінницькій області. Було надано 18 адміністративних послуг: реєстрація та перереєстрація адміністративних засобів – 15, заміна посвідчення водія – 1, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей – 2. Даними послугами скористалися не лише жителі Піщанського району, а й сусіднього – Крижопільського.

Раніше в області було 12 територіальних сервісних центрів, наразі залишилось лише шість. З них два – у Вінниці та чотири в райцентрах Хмільник, Гайсин, Тульчин та Могилів-Подільському. На даний час на теренах України діє 22 пересувних мобільних центри, один з них у Вінницькій області.

Автомобілі автономні, обладнані необхідним сучасним обладнанням, підключенням до мережі Інтернет. Вони надають шість основних різновидів послуг – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, зняття з обліку транспортних засобів, обмін посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія та прийняття запитів на видачу довідок про зняття, відсутність чи наявність судимостей.

Саме завдяки таким пересувним мобільним Центрам скоротиться витрата часу на оформлення необхідних документів.

За більш детальною інформацією звертатися: смт Піщанка, вул. Центральна, 47, тел.: 2-19-20 (Центр надання адміністративних послуг).