В приміщенні компанії ПАТ «ПлазмаТек» 6 липня відбулось засідання Громадської організації «Вінницький бізнес клуб», об’єднання найпотужніших підприємств Вінницької області, в якому взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Засідання відкрив генеральний директор ПАТ «ПлазмаТек» Віктор Слободянюк, який презентував присутнім діяльність підприємства та проінформував про переспективи його розвитку.

Компанія ПАТ «ПлазмаТек», яка була заснована в 2001 році, є виробником зварювальних матеріалів та напівфабрикатів для виготовлення зварювальних електродів. Група компаній «ПлазмаТек» займає перше місце в СНД по об’єму продажів зварювальних електродів, річний оборот якої складає 55 млн. €.

Виробничі заводи в Україні та Білорусії, де працює 1341 працівник має загальну потужність 46 тис. тонн зварювальних електродів на рік.

Після засідання Громадської організації «Вінницький бізнес клуб», представники клубу відвідали завод компанії ПАТ «ПлазмаТек» в смт. Рудниця, де заступник генерального директора з виробництва Сергій Кравець ознайомив присутніх з виробничими потужностями компанії, презентувавши готову продукцію підприємства.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА.