Оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 року № 01789-VIII, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку,

що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подачі документів: до 16.08.2017 р.

Подавачі проектів: місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся у відділ економічного розвитку і торгівлі за тел. 21285

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА