Відбулось засідання оперативного штабу по підготовці підприємств ЖКГ до роботи в умовах осінньо - зимового періоду 2017-2018 років В приміщенні Піщанської райдержадміністрації 26.07.2017 року відбулося четверте засідання оперативного штабу по підготовці підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років за участю Державного інспектора з енергетичного нагляду Могилів-Подільського відділення інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області – Катеринчака Андрія Анатолійовича. На засіданні керівники закладів соціальної сфери, автодорожнього господарства та водоканалу доповідали про ступінь готовності ввірених їм об’єктів до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Підвів підсумки засідання перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, який зазначив, що для того, щоб опалювальний сезон пройшов без надзвичайних ситуації, а оселі жителів району були затишними взимку, необхідно працювати та проводити відповідні роботи влітку.