До відома страхувальників та застрахованих осіб – на виконання внесених змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» про об’єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності створено Крижопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області , яке розпочало свою роботу 01.08.2017 року за адресою: смт.Крижопіль, вул Кароля Вишневського,4 та відокремлене робочі місця: смт.Крижопіль, вул.Сідора Беларського,17/2, смт.Піщанка, вул Центральна,47 , Прозорий офіс РДА, щопонеділка.

Наказом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області від 04.07.2017 року № 15 начальником Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області призначено Котюжанську Лілію Олександрівну , яка приступила до обов’язків з 1 серпня 2017 року.

Котюжанська Л.О., 1963 року народження, освіта вища, закінчила Харьківський національний університет внутрішніх справ де здобула кваліфікацію юриста.

До цього часу Котюжанська Л.О. пропрацювала 16 років в Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Крижопільському районі , з травня 2001року працювала головним спеціалістом з питань страхових внесків та фінансів, з травня 2005 року призначена на посаду заступника начальника -начальника відділу збору внесків та реєстрації страхувальників, відшкодування шкоди потерпілим та медичного обслуговування , з листопада 2011 року була призначена на посаду начальника відділення.

Телефон гарячої лінії: 2-16-35