Шановні працівники сфери торгівлі Піщанщини!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників торгівлі!

Споконвіку торгівля відігравала велику роль в історії розвитку людства. Значення і рівень торгівлі – це важливий індикатор стану економіки країни, і працівники цієї професії вносять вагомий внесок в економічний розвиток держави. Впевнені, що увага і доброзичливість по відношенню до покупців, компетентність і професіоналізм, сумлінне ставлення до своїх обов’язків стануть візитною карткою усіх торговельних підприємств.

У день Вашого професійного свята дякуємо Вам, шановні працівники торгівлі , за сумлінну працю, активну участь у життєзабезпеченні громадян району, за ініціативність та примноження традицій торгівельного руху. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, процвітання та нових професійних досягнень!

Голова райдержадміністрації Петро Десятник
Голова районної ради Дмитро Чвалюк