Протягом липня місяця за ініціативи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд засідань опікунських рад, а саме:

- у смт Піщанка, поновлення виплат багатодітній сім’ї, які було припинено виплати по причині зміни місця проживання. На засіданні комісії було складено план використання коштів державного призначення, батькам дано завдання і терміни протягом яких вони мають бути виконані.

А також заплановано сдідуюче засідання на якому буде вирішено питання щодо поновлення виплат за результатами виконання поставлених завдань.

Також було проведено засідання, щодо оновлення списків сімей в яких є ризик потрапити в складні життєві обставини.

- у с. Болган, розглядалось питання щодо відповідального батьківства та недопущення насильства над дітьми в багатодітній сім’ї, матері-одиночки, яка постійно змінює місце проживання. Так, як у даній сім’ї був факт жорстокого поводження з дитиною на засідання комісії було запрошено співмешканця, який не є жителем Піщанського району та проведено бесіду щодо забезпечення належних і безпечних умов проживання для дітей, на період проживання у нього також ознайомлено про недопустимість фактів вчинення насильства в сім’ї. З членами опікунської ради обговорено передачу Говорить Україна «Мої рідні кати» та проведено роботу щодо оновлення списків сімей в яких є ризик потрапити в складні.

- у с. Яворівка, проведено щодо оновлення списків сімей в яких є ризик потрапити в складні життєві обставини та оздоровлення дітей пільгових категорій.

- у с. Дмитрашківка, проведено оновлення списків сімей, в яких є ризик потрапити в складні життєві обставини.

- с. Рудницьке, проведено оновлення списків сімей в яких є ризик потрапити в складні життєві обставини та оздоровлення дітей пільгових категорій.

- с. Миролюбівка, проведено оновлення списків сімей в яких є ризик потрапити в складні життєві обставини та оздоровлення дітей пільгових категорій.