24 липня 2017 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід з вагітними жінками, які перебувають на обліку у консультаційному пункті в Піщанської ЛПЛ при жіночій консультації на тему: «Догляд за новонародженою дитиною» Захід було проведено з метою надання детальних рекомендацій та ознайомлення майбутніх матерів із специфікою правильного догляду за новонародженими дітьми.

Під час проведення заходу навіть матері, які мають досвід у вихованні першої дитини, почули для себе багато нової інформації. Особливу увагу було наголошено на створенні комфортних та безпечних умов для новонародженої дитини.

Під час підведення підсумків учасники заходу дійшли до висновку, що при ретельній підготовці, правильному підході і любові в перші дні малюка вдома стане першим досвідом справжнього щасливого сімейного життя. І нова людини виросте повноцінним і здоровим членом суспільства.

25 липня 2017р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Піщанським районним центром зайнятості було проведено захід з жінками, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості з метою запровадження послуги патронату у систему захисту дітей та підтримки сімей з дітьми.

Учасників заходу було ознайомлено з особливостями запровадження послуги патронату над дітьми на рівні громади, обсягом повноважень, прав та обов’язків патронатних вихователів.

В ході проведення заходу присутні з зацікавленням задавали питання, на які отримували відповідь. Всім присутнім було роздано інформаційні буклети « Стань патронатним вихователем»

28 липня 2017 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід із неповнолітніми, які перебувають на обліку в Піщанському РС з питань пробації. Із кожним неповнолітнім проведено індивідуальні бесіди щодо формування здорового способу життя та позитивної поведінки, недопущення вчинення повторних злочинів, а також проведено анкетування для встановлення особистих даних, захоплень, звичок і потреб.

Піщанський РЦСССДМ